//ut.bible(pl) by shuuk'Flocutus translated by best|Shiro_4
 
[Controls] [Graphics] [Dodging] [Map Control] [Underdog] [Timing] [Lead] [Sounds] [Respawning] [Prediction] [Suprise] [Shieldbug] [Tricks] [FeignDeath] [General]

:Hammer: :Enforcer: :Bio: :Schock: :Pulse: :Ripper: :Minigun: :Flak: :RL: :SniperRifle:
Feign Death

W UT możliwe jest udawanie śmierci w każdym miejscu i kiedy tylko chcesz.
Udawania powienieneś używac jednak tylko wtedy, gdy nie jesteś widziany przez przeciwnika. Dziwnie wygląda jeśli biegnąc po prostu upadniesz. Aby udawanie śmierci uczynić bardziej realistycznym, po prostu upuśc broń przed całym zdarzeniem, lub użyj do tego binda zamieszczonego w rodziale constrols.
Powinieneś być świadom, że przed ponownym chodzeniem, będziesz musiał jeszcze wstać co zabiera 700ms.

Udawanie śmierci pomaga w regulacji broni ładowanych, np.bio rifle. Jeśli zaczniesz ładować w trakcie udawania śmierci, możesz natychmiast wystrzelić bez wstawania. Jest to świetna taktyka, ponieważ w pełni naładowany bio może zabić wszystko jednym strzałem, a oczywiście nikt nie przypuszcza że zwłoki potrafią strzelać ;-).
Oczywiście możesz także użyć RL czy nawet impact hammera, tylko że obie bronie robią dużo hałasu, a RL wystrzeli po załadowaniu 6 rakiet.                                                       "idę po shielda"
                             "zielona śmierć zadana przez umarłego :-)"

Przeciwko dobrym graczom udawanie działa baaardzo rzadko, szczególnie, gdy powtarza sie to 2 lub więcej razy.
Oprócz tego są proste sposoby dowiedzenia się czy jesteś prawdziwymi lub sztucznymi zwłokami :-). Wystarczy strzelić, spróbować po nich przejść lub po prostu przytrzymac dłużej na nich celownik, do momentu ukazania się nicka.

I najważniejsze, przenigdy nie udawaj smierci z shieldem. Zwłoki zazwyczaj nie mają dużej żółtej otoczki wokoło (chyba że są wyjatkowo stare :-)).